Un tā tas sākās
2025. gada 30. jūlijs, S01 E04

Un tā tas sākās

Viņš krita. Viņš cēlās. Viņš mirdz. Drag queen Amuna Davis dzīvesstāsts

1188.lv sarunu cikla ceturtajā epizodē viesojas pašmāju spilgtākais "drag queen" Amuna Davis (īstajā vārdā Dāvis Ķimenis). Šajā atklātajā un personiskajā sarunā Dāvis ļauj ielūkoties savā pasaulē – sapņos, sāpēs un piepildījumos.

Dāvis uzskata – cilvēkam noteikti ir vajadzīgs sapnis. Un viņam tādu ir daudz. Šis gads viņam ir īsts sapņu piepildījumu laiks: filmēšanās augstas klases kino projektā, iedvesmas elka atzinība, jauna lappuse Latvijas festivālu vēsturē un vēl daudz kas vairāk.

Bet kā tas viss sākās, no kurienes viņam šis talants?

Sarunā Dāvis arī atklāja, kā klājas viņa draugam Jānim, kurš pirms gada cieta smagā ceļu satiksmes negadījumā. Dāvis dalās ar šo sāpīgo pieredzi un stāsta arī par nesen notikušo pirmo tiesas sēdi, kas saistīta ar notikušo traģēdiju.

Viņš runā arī par bērnību, par attiecībām ar ģimeni, par vientulību, kas ilgu laiku pavadījusi viņa ikdienu, un par to, kā šie pārdzīvojumi un pieredze viņu izveidojusi par tādu cilvēku un mākslinieku, kāds viņš ir šodien.

Atklātība. Sirsnība. Dzīves patiesums. To visu atradīsi šajā aizkustinošajā epizodē.

Gads
2025
Slavenības
Amuna Davis
Žanrs
Sarunu šovi