Elīna Gluzunova

Jaunākais klips

Zaļi maldināts?
2024. gada 24. marts, S01 E03

Zaļi maldināts?

Kādēļ Ramona Salmiņa nekad dzīvē nepirktu brūnas krāsas tualetes papīru?

Vai jāķer tie iepakojumi, kas sola laimīgu dzīvi bez sliktām sastāvdaļām, vai var ņemt vienkāršāko un lētāko? Produkti veikalu plauktos sola izbeigt klimata pārmaiņas, novērst jebkādu vides piesārņojumu. Urrā! Eksperimentā kopā ar TV personībām Elīnu Gluzunovu un Ramonu Salmiņu noskaidrosim, pēc kādām pazīmēm un apzīmējumiem izvēlēties ziepes, šampūnu un citus ķermeņa kopšanas līdzekļus! 


Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma "Zaļi maldināts?" saturu atbild SIA "Finger Film Production".


#SIF_MAF2023


Gads
2024
Slavenības
Elīna Gluzunova, Māris Olte, Ramona Salmiņa
Žanrs
Tematiskie TV šovi

Jaunākās epizodes ar Elīna Gluzunova

TV šovi

Slavenības. Bez filtra
Kad viņas satiekas
Ģimene burkā
Vakariņš ar savējiem

Klipi

Par slavenību

Elīna Gluzunova

Elīna Gluzunova ir dzimusi un augusi Cēsīs, absolvējusi gan mākslas, gan mūzikas skolu. Plašāku atpazīstamību ieguvu 2019. gadā, uzvarot šova "X Faktors" trešajā sezonā. Pirms Elīna nopietni pievērsās mūzikai, viņa darbojās skaistumkopšanas jomā. Paralēli dziedāšanai Gluzunova ir sociālo tīklu administratore vietējam kamīnu uzņēmumam, aktīvi komunicē ar saviem sekotājiem "Instagram", bet viņas pamatnodarbošanās ir pilna laika mamma trīs bērniem. Elīnas ģimenes dzīvei var sekot līdzi kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā.”