Baiba Vītiņa

Jaunākais klips

Mīla burbulī
2022. gada 28. jūnijs, S02 E05

Mīla burbulī

Danas Reiznieces- Ozolas vīrs - mums laulību līgums nav un nebūs

Danas Reiznieces- Ozolas vīrs Andris Ozols runājot par laulību līgumiem skaļi saka, ka mums laulību līgums nav un nebūs. Viņš arī piebilst, ka ne reizi nav aizdomājies par šī līguma nepieciesamību.

Gads
2022
Slavenības
Madara Kiviča (Raabe), Dana Reizniece-Ozola, Baiba Vītiņa, Jānis Sniedzāns, Miks Dukurs, Laura Dukure, Artūrs Vītiņš, Andris Ozols, Eva Edža (Eva Edge), [Ex] da Bass (Mareks Dainis)
Žanrs
Tematiskie TV šovi

Jaunākās epizodes ar Baiba Vītiņa

TV šovi

Ģimene burkā
Kad viņas satiekas
Kad satiekas Viņš un Viņa
Māmiņu Klubs

Klipi

Par slavenību

Baiba Vītiņa

Baibai Vītiņai ir bakalaura grāds komunikāciju zinātnē - multimediju producēšanā. Darbu televīzijā viņa sāka vēl mācoties augstskolā, kad prakse pārauga īstā mīlestībā pret TV. Jau bērnībā, vērojot Baibu Sipenieci - Gavari TV ekrānā, Vītiņa sapņoja, kaut spētu būt tikpat iedvesmojoša, jautra, pamanāma un harizmātiska dāma TV ekrānos. Šobrīd Baiba bērnības sapņus pārvērst realitātē. Viņa STV Pirmā! šova “Kad viņas satiekas” vadītāju komandai pievienojās ļoti spontāni, kad pati izrādīja iniciatīvu un vēlmi būt dāmu kompānijā, lai ļautos sievišķīgām sarunām. Vītiņa šajā vietā jūtas kā zivs ūdenī, īpaši, kad kolēģes ir tik iedvesmojošas un darbs kopā sagādā baudu par padarīto.