Vakariņš ar savējiem
2024. gada 25. aprīlis, S05 E44

Vakariņš ar savējiem

Tiktokere Intriša pastāsta, kā tikusi pie sava pseidonīma

Šodien aktieris Mārtiņš Vilsons, rakstniece Inga Grencberga, kā arī dziedātāja, tiktokere un bedru deputante Intrisha rīko svētkus nedēļas uzvarētājam - suņu mīlim Kristeram. Vakariņš notiks pie Mārtiņa Vilsona viņa skaistajās lauku mājās. Un kā jau īstās mājās, bez saimnieces neiztikt - būs iespēja iepazīties arī ar Mārtiņa sirdsdāmu Zani! 

Katra no slavenībām būs sagatavojusi īpašu izklaidi un, protams, katrs par savu tēmu - būs gan ieskats rakstniecībā, gan mūzikas skaņās, kā arī tiktok video tapšana!

Vakariņa laikā tiks apspriesti arī daudz interesanti temati! Viens no tiem - pseidonīmi. Intrisha stāstīs, kā tika pie sava, bet Inga dalīsies pārdomās par savu uzvārdu un vai tas jāmaina pēc laulībām. Arī vakariņa spēlē "Ledlauzis" tiks uzzināti interesanti fakti par slavenībām - kurš raudājis saņemot kādu atsauksmi, kuram negaršo ķirbis, kā arī kura no slavenībām ir tik pašpārliecināta, ka greizsirdība attiecībās netraucē vispār.

Vakariņš Mārtiņa svētnīcā solās būt harmonisks un silts. Kopā būšana un atkal satikšanās visiem plecu pie pleca radīs prieku, un emocijas sitīs augstu vilni!


Gads
2024
Slavenības
Inga Grencberga, Mārtiņš Vilsons
Žanrs
Ģimenes, Izklaides šovi, Kulinārijas šovi