Slavenības. Bez filtra
2024. gada 18. marts, S10 E33

Slavenības. Bez filtra

Katrīne Vasiļevska atvadās no milzu naudas, lai dabūtu atpakaļ Indijā atstāto kameru

Katrīne Vasiļevska atgriežas no Indijas, kur kopā ar savu vīru Pēteri pavadījuši brīvdienas. Tomēr atgriešanās ir gana rūgta - Katrīne viesnīcā ir aizmirsusi savu videokameru! Lidojums mājup ir steidzīgs un, atgriežoties Latvijā, Katrīne ar Pēteri ātri vien risina, kā atgūt pazaudēto. Atgūs! Bet cik tas izmaksās?

Liene Ušakova kopā ar mammu kavējas bērnības atmiņās. Albumā tiek atrastas bildes ne tikai, kur Liene bērnībā ir dziedājusi kopā ar Lindu Leen, Aigaru Grāveru un pat Olgu Rajecku, bet arī bildes ar prezidentu Gunti Ulmani, kurš uzdāvinājis viņai pirmo bārbiju! Bērnības atmiņas atklāj arī to, ka Lienei ir bijis gotu laiks un pat kādu nedarbu, kuru mamma atceras visspilgtāk!

Pie Magones ciemos ir treneris Artis, kurš, lai iemācītu pareizāk ēst un notievēt, nolēmis izrevidēt arī viņas ledusskapi. Secinājumi skaudri - Magone pārtiek no saldumiem un miltiem, kas nemaz nepalīdz šajā pavasara tievēšanā. Saprotot, ka nemaz tik viegla tā tievēšana nebūs, Magone ierosina, ka būtu tomēr gatava arī gulties zem skalpeļa, lai visu lieko reiz par visām reizēm nogrieztu...

Gads
2024
Slavenības
Katrīne Vasiļevska (ex Sauliete)
Žanrs
Realitātes šovi