Reinis Darkēvics uzdāvina Sintijai Rūzei ziedus, par ko viņa nebūt nepriecājas
Reinis un Ieva taisās doties ciemos pie Rūžu ģimenes, taču pirms braukšanas abi ir bezgala saskumuši – meitas režīma dēļ Emma nedosies līdzi, taču Reiņa vectētiņš ir pavisam vājš. Abi, sēžot uz gultas, atzīst, ka noteikti ir šova slapjākais pāris. Nepatīkams ir arī fakts, ka Ievas radi ir pret viņas dalību šovā.
Bindri turpina viesoties pie Folkmaņiem. Mareks ar Esteri pārrunā to, ko patiesībā nozīmē augt bez tēva. Šī iemesla dēļ Mareks pārliecinājis Jolantas īsto tēti, ka viņš nedrīkst no savas dzīves izslēgt meitu. Savukārt, sarunājoties ar Agritu, Mareks atklāj, ka jau kādu laiku ikdienā vairs nelieto alkoholu. Agrita gan īsti viņam nenotic. Kamēr visi cep šašliku, Vita pavada laiku istabā ar jaunākajām atvasēm.
Kuģu ģimenē beidzot pienākusi ilgi gaidītā diena – sākas viņu ceļojums uz Indiju. Mājās Uģim no stresa sāk sāpēt mugura un piemetas "ātras kājas". Par spīti dažādiem kašķiem, visi ir laimīgi nokļuvuši lidostā un neslēpj prieku par gaidāmo ceļojumu.
Kampāni ieradušies ciemos pie Rūžām. Izrādot labo žestu, Reinis Sintijai nopircis baltas rozes. Viņa gan par to nepriecājas, jo žēl griezto ziedu – labāk būtu kāda puķe puķpodiņā.